Salut, daca citesti asta, inseamna ca nu esti inregistrat. Click aici pentru inregistrare in cativa pasi simpli. Apoi te asteptam in sectiunea forum pentru a intalni comunitatea noastra si pentru a te putea bucura de toate facilitatile forumului.Te rog sa reti ca numele de utilizator indecente sau lipsite de sens (numere sau litere la intamplare) nu sunt permise. Wellcome Capo (Den Hartogh)

Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 31 Voturi - 3.13 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cati bani primesc
Autor Mesaj
admin Deconectat
Administrator
Administrators

Data înregistrării: May 2013
Reputație: 0
Răspuns: #1
Cati bani primesc
Salariul de baza, conform CIM, este undeva la 1100 lei brut.
Detalii salariu
In mod normal ar trebui sa ajungi, chiar si fara vechime in campul muncii, undeva la 850 lei dar zilele care le vei sta acasa intre doua perioade active de munca iti vor fi scazute asa ca vei ajunge la un aprox. 780 lei. Aici depinde, dupa cum am specificat, de numaru de zile petrecute acasa.

Diurna se plateste la kilometru dupa cum urmeaza:
- 0,004 euro per km intern (RO-4%)
- 0,084 euro per km extern (UE-8.4%)
Detalii diurna
De cate ori ajungeti la Ciuc puteti cere o fisa de decont pe lunile care nu ati cerut inca (maxim 3 luni in urma).Este singura hartie care ti se va da la waberers legata de banii tai, SINGURA ! Orice intrebati sau reprosati ... nu stie nimeni nimic, pentru care au si o replica:
- Nu stiu, nu calculez eu, avem un sistem automat care calculeaza totul.
Cateva exemple de foi de decont:
Foto
[Imagine: image.jpg] [Imagine: image.jpg] [Imagine: image.jpg] [Imagine: image.jpg]
Click foto pentru a mari

Aceleasi exemple le veti regasi in subiectul urmator dar trei dintre coloane vor fi vizibile
(Ultima modificare: 30-05-2013 03:35 PM de admin.)
30-05-2013 03:34 PM
Găsește toate mesajele acestui utilizator Citează acest mesaj într-un răspuns
Adaugă Răspuns 

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cati bani... nu primesc admin 3 34 11-06-2014 08:11 AM
Ultimul răspuns: xqrseys64
  Cum si cand primesc admin 0 42 30-05-2013 03:42 PM
Ultimul răspuns: admin

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)

Contactează-ne | FanClubWaberers | Întoarcere la începutul paginii | Întoarcere la zona de conținut | Versiunea Text a Forumului | RSS